Затвори дискові

Затвори дискові поворотні Баттерфляй Bray серії 30/31

Дисковий затвор S30 -  корпус з гладкими провушинами

Дисковий затвор S31 -  корпус з різьбовими провушинами

Ду 50…500; Пу 10/16

Затвори дискові поворотні фланцеві Баттерфляй Bray серії 3A

Фланцевий дисковий затвор S3A -  Пу 10/12

Фланцевий дисковий затвор S3AH -  Пу 16

Ду 50…500; Пу 10/12/16

Затвори дискові поворотні Баттерфляй Bray серії 40/41/42/43/44/45/4А

Дискові затвори з подвійним эксцентриситетом серії 40/41/42/43/44/45/4A/Firesafe

Ду 65…1500; Пу 16/25/40/64

Затвори дискові поворотні Баттерфляй Bray серії 20/21

Дисковий затвор S20 -  корпус з гладкими провушинами

Дисковий затвор S21 -  корпус с різьбовими провушинами

Ду 25…500; Пу 10

Затвори дискові поворотні Баттерфляй Bray серії 20/21 з нержавіючої сталі

Дисковий затвор S20 -  корпус з гладкими провушинами

Дисковий затвор S21 -  корпус з різьбовими провушинами

Ду 25…500; Пу 10

Затвори дискові поворотні Баттерфляй Bray серії 22/23

Дисковий затвор S22 -  корпус з гладкими провушинами

Дисковий затвор S23 -  корпус з різьбовими провушинами

Ду 40…500; Пу 10

Затвори дискові поворотні Баттерфляй Bray серії 35/36

Фланцевий дисковий затвор S35 S36 -  Пу 6/10/16

Ду 550…2400; Пу 6/10/16

Затвори дискові поворотні Баттерфляй з потрійним ексцентриситетом Bray серії Tri Lok

  • міжфланцева установка
  • корпус з провушинами
  • фланцевый корпус

Ду 80…1500; Пу 16...140

Дискові поворотні затвори Баттерфляй AYVAZ KV

Приєднання: міжфланцеве

Номінальні діаметри: DN 25 - 600

Номінальний тиск: PN 10/16 ANSI 150/300

Поворотні дискові затвори Батерфляй

Поворотні дискові затвори (батерфляй, поворотний клапан, дискова заслінка, дисковий затвор з електроприводом, дисковий затвор з пневмоприводом) використовуються для перекриття і регулювання потоків рідких, газоподібних середовищ, і середовищ з вмістом твердих частинок. Крім того дискові затвори футеровані Пластомір PTFE, PFA, UHMWPE активно застосовуються в хімічній промисловості, виробництві кремнію і напівпровідників, медичної промисловості, харчової промисловості та на фармацевтичних виробництвах. А затвори футеровані стійким до абразивного зносу матеріалом NBR застосовуються для управління потоками порошків, шламів і пульп в умовах підприємств з виробництва будівельних матеріалів, гірничо-збагачувальних і металургійних комбінатів.

Затвори дискові з електроприводом застосовуються для дистанційного або локального управління затвором за допомогою електричного виконавчого механізму.

Затвори дискові з пневмоприводом застосовуються для дистанційного або локального управління затвором за допомогою пневматичного виконавчого механізму.

ЗАСТОСУВАННЯ ДИСКОВИХ ЗАТВОРІВ В ПРОМИСЛОВОСТІ

Незважаючи на те, що дисковий затвор дозволяє не тільки здійснювати повне перекриття потоку робочого середовища в трубопроводі, але ще і здійснювати регулювання витрати робочого середовища (потоку робочого середовища), застосування дискових затворів в промисловості стримується тим фактом, що на ринку є велика кількість дискових затворів низької якості, ступінь герметичності яких, як і стабільність збереження герметичності в закритому положенні набагато нижче, ніж у дискових затворів високої якості, наприклад, таких як Bray S30, Bray S20, Bray S40. Споживачі часто дотримуються думки, що всі дискові затвори однакові, тому на етапі закупівлі керуються тільки ціною затвора. В результаті такого «підбору» споживач стикається з низькою якістю арматури, яка не задовольняє вимогам технологічного процесу, внаслідок чого складається помилкова думка про те, що дисковий затвор це арматура низької якості. Практика застосування якісних дискових затворів Bray показує, що сам по собі дисковий затвор, як клас трубопровідної арматури, є якісним виробом здатним забезпечити герметичність в трубопроводі протягом тривалого терміну експлуатації. Таким чином, при виборі дискового затвора обов'язково слід враховувати конструктивні особливості затвора і специфіку технологічного процесу, вибір, заснований на такому підході дозволить вирішити Ваші технологічні завдання і забути про простоях і позапланових ремонтах.

У зв'язку з вищевказаним, для тих промислових об'єктів, де потрібна стабільність збереження герметичності дискового затвора рекомендується застосувати якісні дискові затвори.

Наступним стримуючим фактором застосування дискових затворів в промисловості служить розташування диска в проточній частині корпусу, що не дає можливість здійснити наскрізну очищення трубопроводу за допомогою пружних куль, йоржів, щіток, і т. д.

Ще один недолік дешевих дискових затворів - це неможливість застосування сильфона з метою герметизувати вихідний кінець приводного валу, а також спрощена конструкція сальника. Компанія Bray вирішила це питання, застосувавши в своїх дискових затворах сальник конструкції дабл-U, що забезпечує двосторонню герметичність, і дозволяє застосовувати затвори Bray навіть в умовах низького вакууму аж до 0,001 мікрон. Як відомо, сальник потребує постійного контролю і технічного обслуговування, оскільки він джерело постійних протікань робочого середовища, це дійсно справедливо для здешевлених конструкцій, які представляють собою гумове кільце.  Конструкція сальника дабл-U Bray є герметичною, самоущільнюючою і не вимагає технічного обслуговування.

Дискові затвори Bray успішно використовуються на трубопроводах з діаметром від 25мм до 3000 мм з тиском робочого середовища аж до 10 МПа.

Чим більше діаметр водопроводу або повітряпропроводу, тим доцільніше застосування саме дискових затворів. При великому діаметрі площа перекриття диском проточної частини трубопроводу відносно невелика, в той час як при малому діаметрі площа перетину проточної частини трубопроводу, яка перекривається диском, збільшується через конструктивні межі для диска і вала. Частково це обмеження знімається конструкцією дискового затвора, яка складається з цільного, витонченого елементу диск-вал і розрізного корпуса, приклад такої конструкції - затвори дискові Bray S20.

За рахунок низької металоємності, а значить і невисокої вартості виготовлення, простоти конструкції, малої будівельної довжини при малих габаритах і вазі, застосування дискових затворів в промисловості набуває все більшого і більшого поширення.