Конденсатовідвідник з вільноплаваючим поплавком (муфтовий) SK-40

Конденсатовідвідники з вільноплаваючим поплавком SKF-40 здатні відводити постійно змінюючу кількість конденсату при температурі насичення пара. На працездатність не впливають раптові і значні зміни перепаду тисків. Рекомендується встановлювати в системах, де потрібне миттєве видалення конденсату і не допускається його скупчення в пароспоживаючому обладнанні. Ідеально підходять для систем з автоматичним регулюванням температури.
Принцип роботи заснований на різниці щільності пара і конденсату. Поплавок знаходиться у вільному положенні і ніяк не прикріплений до корпусу. При збільшенні кількості утвореного конденсату його рівень в конденсатовідвіднику піднімається. Поплавок піднімається разом з рівнем конденсату і відкриває клапан, при зниженні рівня конденсату поплавок опускається і закриває клапан зливу. Одночасно з видаленням конденсату здійснюється відведення повітря за допомогою термостатичною капсули, встановленої в корпусі конденсатовідвідника.
Матеріали:
Корпус і кришка: високоміцний чавун GGG 40.3
Внутрішні частини: всі деталі з нержавіючої сталі AISI304
З'єднання:
Різьбове
Номінальний діаметр:
DN15 (1/2 ") - DN25 (1")
Значення (величини) тиску:
Макс. до 16 бар
Робоча температура:
Макс. робоча температура 250  C
Налаштування перепаду тиску:
 P = 4,5 / 8/10/13 бар. Стандартна настройка перепаду тиску - 10 бар. Конденсатовідвідники з налаштуванням в 4,5 бар, 8 бар і 13 бар поставляються під замовлення.
Застосування:
- Теплообмінники
- Радіатори опалення
- Цистерни
- Варильні котли
- Сушильні циліндри
- Печі