Конденсатовідвідник Поплавковий (муфтовий) SK-50

Поплавкові конденсатовідвідники SK-50 здатні відводити постійно змінюючу кількість конденсату при температурі насичення пара. На працездатність не впливають раптові і значні зміни перепаду тисків. Рекомендується встановлювати в системах, де потрібне миттєве видалення конденсату і не допускається його скупчення в пароспоживаючому обладнанні. Ідеально підходять для систем з автоматичним регулюванням температури.
Дана модель має дуже велику пропускну здатність. Конденсатовідвідник DN50 з налаштуванням перепаду тиску 10 бар може відводити до 16 т / год конденсату.
Одночасно з видаленням конденсату через поплавковий клапан здійснюється відведення повітря за допомогою термостатичної капсули, встановленої в корпусі конденсатовідвідника, що в свою чергу дозволяє запобігти виникненню повітряних пробок. Крім цього, якщо з якихось причин поплавок вийшов з ладу і перестав функціонувати, термостатичні капсула продовжує видалення конденсату, запобігаючи його скупчення в системі.
Матеріали:
Корпус і кришка: високоміцний чавун GGG 40.3
Внутрішні частини: всі деталі з нержавіючої сталі AISI304
З'єднання:
різьбове
Номінальний діаметр:
DN25 (1 ") - DN50 (2")
Значення (величини) тиску:
Макс. до 16 бар
Робоча температура:
Макс. робоча температура 250   C
Налаштування перепаду тиску:
 P = 4,5 / 10/14 бар. Стандартна настройка перепаду тиску - 10 бар. Конденсатовідвідники з налаштуванням в 4,5 бар, і 14 бар поставляються під замовлення.
Застосування:
- Теплообмінники
- Радіатори опалення
- Цистерни
- Варильні котли
- Сушильні циліндри
- Печі