Конденсатовідвідник Термостатичний (фланцевий) біметалічний TK-1

Біметалічні конденсатовідвідники ТК-1  розроблені для найважчих і точних (чутливих) умов експлуатації. Біметалічні конденсатовідвідники не схильні до корозії, не чутливі до гідроударів і працездатні при низьких температурах (морозостійкі). У корпусі з кришкою з кованої сталі знаходяться вбудований фільтр з нержавіючої сталі, спеціальні нержавіючі біметалеві елементи і запірний механізм (клапан), який також виконує функцію зворотного клапана.
Видалення конденсату здійснюється завдяки термостатичному принципу роботи біметалевих пластин. Біметалічні пластини забезпечують видалення охолодженого конденсату паралельно кривій насичення пара. Біметалічні пластини також дозволяють скидати повітря, а за допомогою регулювального гвинта відбувається налаштування.
Біметалічні конденсатовідвідники ТК-1   ідеально підходять для роботи з перегрітою парою. Можуть ефективно і тривало працювати при установці на трубопроводі в будь-якому положенні. Для проведення технічного обслуговування і заміни конденсатовідвідників відповідна запірна арматура повинна бути встановлена ​​в безпечне положення.
Матеріали:
Корпус і кришка: коване залізо
Внутрішні деталі: нержавіюча сталь AISI 304
З'єднання:
фланцеве
Номінальний діаметр:
DN15 (1/2 ") - DN50 (2")
Максимальний робочий тиск:
Макс. до 40 бар
Робоча температура:
Макс. робоча температура 400   C
Галузь застосування:
- Головні паропроводи
- Сушильні установки
- Преси
- Парові супутники
- Конвектори
- Обігрівачі