Електроприводи PS Automation

Спеціаліст по приводу трубопровідної арматури

Для підтримки конкурентоспроможності промислових підприємств пристрою управління потоками рідин і газів технологічних процесів в таких галузях, як вода / каналізація, енергетика, хімія, суднобудування, харчова промисловість, фармацевтика, загальнопромислове обладнання, технологічні установки повинні працювати безперебійно і, по можливості, цілодобово.

Ми рекомендуємо виробникам арматури, проектантам / творцям установок і кінцевим замовникам працювати у співпраці з PS Automation - фахівцем з електричним і електронним виконавчим механізмам для трубопровідної арматури.

PS Automation розробляє, виробляє і поставляє комплексний і унікальний для кожного продукту портфель замовлень. Наша основна компетенція - це конструювання приводів, сучасні електронні системи управління і знання можливостей їх застосування. Саме концентрація на порядку дій дозволяє досягти гармонійного співвідношення між ціною і якістю при коротких термінах поставки.

P.S. Варто відвідати місто, в якому ми працюємо. За столом з хорошою їжею і вином ви можете провести приємні години в Бад-Дюркгейма, де проводиться найбільший винний фестиваль в світі.