Автоматизація арматури компанії AUMA, електроприводи та редуктори

Багатооборотні виконавчі механізми (приводи) AUMA

Багатооборотні приводи АUМА використовуються, наприклад, для автоматизації засувок чи клапанів. Це найрізноманітніший продукт компанії АUМА.

Однооборотні виконавчі механізми (приводи) AUMA

Однооборотні приводи AUMA застосовуються для вирішення завдань, в яких потрібно виконати поворот виконавчого органу на кут менш ніж 360º. Наприклад кульовий кран, дисковий затвор, жалюзійні грати, і т.д.

Прямохідні (лінійні) виконавчі механізми (приводи) AUMA

Прямохідні (лінійні) виконавчі механізми (приводи) AUMA застосовуються для вирішення завдань, в яких виконавчому органу потрібно передати лінійне зусилля з високою точністю. Наприклад, регулюючий клапан, шланговий клапан, лопатки турбіни, різні технологічні установки, і т.д.

Важільні виконавчі механізми (приводи) AUMA

Якщо через нестачу простору така арматура, як заслінки, може керуватися лише за допомогою важеля, важільні приводи SGF є оптимальним рішенням. Вони засновані на однооборотних приводах SG.

Редуктори AUMA

Циліндричні, конічні, черв'ячні редуктори AUMA, що використовуються в комбінації з електроприводами для збільшення крутного моменту, для зміни положення вихідного валу, для повороту робочого органу запірно-регулюючої арматури на 90°, а також для ручного керування промисловою трубопровідною арматурою, залежно від типу редуктора, такий як затвори, засувки, кульові крани, клапани.