Наші партнери

Корпорація Bray Controls International є одним з провідних світових виробників трубопровідної арматури, приводів для арматури і систем автоматики для трубопровідної арматури.
Продукція корпорації вже більше 25 років знаходить широке застосування в різних галузях промисловості по всьому світу. За цей час торгова марка «Bray» стала символом якості і надійності для споживачів арматури. Серед клієнтів корпорації найбільші виробники нафтового обладнання, металургійні і хімічні холдинги, найбільші інжинірингові компанії, підприємства енергетики та інфраструктури.

Арматурний завод PERSTA почав свою діяльність в 1946 році як дочірнє підприємство промислової групи Siepmann Industries з метою подальшого використання кованих деталей ливарного заводу Siepmann-Werke GmbH & Co. KG для виробництва продукції. Ковані деталі арматури є її великою перевагою, оскільки вона стає міцнішою і значно відрізняється за якістю з кришками і корпусами, виробленими з лиття.

PERSTA стала також випускати корпусу і кришки із сталевого литва високої якості і штампованої котельні стали для арматури великих діаметрів або на випадок вимоги спеціального матеріалу, коли кування не може впоратися з поставленим задачей.На протягом багатьох років PERSTA - провідний світовий виробник, процвітаючий розробник і надійний постачальник промислової трубопровідної арматури, виконаної з кованої, гарячекатаної листової і литої сталі.

На сьогодні Persta пропонує засувки, вентилі, зворотні клапани в діапазоні тиску PN від 10 до 630 бар і розмірів DN від 6 до 1200 мм.

Компанія PS Automation GmbH спеціалізується на виробництві неповно оборотних (чверть оборотних) і лінійних виконавчих механізмів (електроприводів) для трубопровідної арматури.

CONFLOW (Італія) виробник регулюючих клапанів та кожухотрубних теплообмінників і запірної трубопровідної арматури. Компанія була заснована в 1976 році, за принципом: Гарантувати "якість" є обов'язком. Вимагати "якості" - це право! Її продукція отримала застосування в багатьох країнах Європи і світу. Виробництво розташоване на півночі Італії, в околицях Мілана. Сідельні регулюючі клапани CONFLOW добре себе зарекомендували як в Європі, Азії та Америці так і в країнах СНД. Регулюючі клапани CONFLOW широко застосовуються як для управління потоками пара, води, газів, нафтопродуктів, так і для управління іншими робочими середовищами.

Компанія SAFI SAS — виробник трубопровідної арматури з полімерних матеріалів, призначеної для роботи в хімічній, фармацевтичній, лісохімічній, лісопереробній, металургійній та гірничодобувній промисловості, а також для теплової та атомної енергетики та інших галузях, що потребують високої корозійної стійкості або низької ваги клапанів.

Модельний ряд трубопровідної арматури SAFI з великим вибором полімерних матеріалів корпусу для вирішення як найпростіших, так і найскладніших завдань представлений:

  • Кульовими кранами DN 15-150, PN 6-16;
  • Дискові затвори DN 50–600, PN 1–10;
  • Зворотними клапанами DN 15-450, PN 5-10;
  • Фільтрами DN 15-200, PN 5-10;
  • Мембранні клапани DN 15–250, PN 2–10

з полімерних матеріалів, стійких до хімічно агресивних, небезпечних та токсичних середовищ (PPH/PPATEX/GRPP, PVDF, PVC, PE, PA та ін.).
Трубопровідна арматура SAFI може експлуатуватися за температури навколишнього середовища від -20 °С і температури робочих середовищ до +120 °С.

Деталі для запірної арматури SAFI з корозійностійких термопластів виготовляються за особливою технологією, яка дозволяє підвищити працездатність клапанів у важких умовах експлуатації, а також збільшити термін служби обладнання. Крім того, виробництво SAFI обладнане власною лабораторією випробувань матеріалів, де перевіряється взаємодія різних матеріалів корпусів арматури з різними робочими середовищами, включаючи хімічно агресивні середовища з абразивними частинками.

Основними замовниками та постійними клієнтами компанії SAFI у Європі є такі компанії як: BASF, Solvay, EDF, John Deere та інші.

Шиберні ножові засувки, як стандартного виконання Ру10 / Ру16 так і спеціального виконання для високих тисків Пу100 і вище. Застосовуються як на складних робочих середовищах, шлами, пульпи, абразиви, так і на більш чистих робочих середовищах таких як вода, масла ...

Також компанія Zubi виробляє футеровані мембранні клапани і зворотні клапани.

IGATEC є інжинірингової фірмою, яка працює на міжнародному рівні. Уже понад 31 досвід в області автоматизації і будівництва промислових установок для фармацевтики, а також у хімічній і нафтохімічній промисловості.

Поряд з інжинірингом в електротехнічної галузі спектр послуг включає наливні установки і регенеративні енергії. На міжнародному ринку ІГАТЕК відноситься до провідних виробників, що пропонують комплектне будівництво установок.

ЧИМБЕРІО ОСОБЛИВА КОМПАНІЯ.
Світовий лідер з виробництва латунних компонентів та запірно-регулюючої трубопровідної арматури для систем водопостачання, теплопостачання, холодопостачання та газопостачання.
Оборот компанії перевищує 50 мільйонів євро. Виробничі потужності сконцентровані у містах Сан Мауріціо д'Опальо та Берцонно. Команда Cimberio об'єднує 190 співробітників та 6 зарубіжних підрозділів, які забезпечують постачання трубопровідної арматури до 77 країн світу.
Ми здатні вірити в Італію та в бренд "Зроблено в Італії", в той же час ми прагнемо зростання у світових масштабах.
Ми здатні протистояти спокусі ділокалізації та втечі, здатні зберегти виробництво в Італії, навіть за умови значних труднощів та витрат.
Ми здатні зустріти складні економічні умови з високопіднятою головою та використовувати їх для зростання, модернізації та зміцнення своїх позицій.

Ми здатні бачити навколишній світ і ставитися до нього з повагою. Ми переконані в тому, що нашим дітям ми повинні залишити світ чистішим, ніж той, що нам дали.

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ

Компанія Чимберіо була створена в 1957 році.
Джакомо Чимберіо зумів розглянути потенціал економічного буму у післявоєнній Італії.
Засновник компанії, ім'я якого вона носить досі, визначив вектор розвитку виробництва – найвищу якість та найсучасніші технології, незалежно від ситуації.

СЬОГОДЕННЯ CIMBERIO

Через більш як півстоліття ситуація практично не змінилася.
Ті ідеї та цінності, які були закладені при заснуванні компанії Джакомо Чимберіо, перейшли до сина Ренцо, який зміг зберегти і передати це бачення вже своєму синові Роберто.
Сьогодні Cimberio це компанія зі світовим ім'ям, яка працює та розвивається відповідно до ідеалів її засновника – бездоганна якість, навіть у тих умовах, коли стає важко зберігати її не лише як мету, а й як цінність.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Сильні люди та сильні компанії здатні перетворювати складнощі на завдання, а кризу на додаткові можливості.
Під час спаду у світовій економіці ми зробили ставку на нові перспективні технології.
Значні інвестиції, проведені в останні роки, дозволяють компанії Cimberio бути особливою: більш інтернаціональною, орієнтованою на щоденне підвищення якості продукції, чуйною та залученою до вирішення соціальних питань, ставиться з повагою до людей та миру, в якому ми живемо.
Тому що це наше майбутнє.

З часу заснування в 1901 році W&T став одним з провідних виробників спеціальної регулюючої арматури для електростанцій.

  • РОУ, БРОУ
  • Енергетичні регулюючі клапани високого тиску для води і пара
  • Спеціальна енергетична регулююча арматура для води та пари

Компанія I-Tork (Південна Корея) виробляє електроприводи для автоматизації управління трубопровідною арматурою. Асортимент компанії представлений переважно однооборотний електроприводами і засобами управління для електроприводів.

Spectron представляє різноманітне сімейство продуктів, що містить всі необхідні компоненти для широкого спектра газів і різних додатків.
Крім того, в виробничу програму Spectron входять системи контролю і сигналізації для обладнання подачі газу, а також системи очищення газу - для поліпшення або збереження чистоти газів.

Компанія Micro Sensor (КНР) спеціалізується на розробці і виробництві засобів і систем вимірювання тиску. В асортименті компанії представлені: сенсори тиску, сенсори диференціального тиску, перетворювачі тиску від найпростіших рішень до інтелектуальних датчиків на базі мікропроцесорної техніки. Продукція компанії Micro Sensor добре себе зарекомендувала як на Українському так і на міжнародному ринку.