Вакансії ПП "1А-Інжиніринг"

Ми розуміємо, що інвестиції в кваліфікований персонал складають основу довгострокового успіху, і ми формуємо команду професійних співробітників, безперервно піклуємося про підвищення їх кваліфікації, мотивації та соціальної захищеності.

Компанія 1А-Інжиніринг запрошує фахівців в області B2B продажів / менеджер з продажу / промислового обладнання (трубопровідна арматура, контрольно вимірювальні прилади, електропривід) для роботи в харківському офісі.

Для участі в конкурсі на вакантну посаду, Ви можете відправити Ваше резюме:

  • по електронній пошті на адресу pavel(d)valves.com.ua: (з позначкою в темі листа: резюме Прізвище Ім'я По батькові);

Згода про обробку персональних даних

Направляючи резюме і / або будь-які подібні листи на адреси ПП "1А-Інжиніринг", зазначеним на цьому сайті, я добровільно надаю ПП "1А-Інжиніринг" своє письмове безумовне і безвідкличне згоду на обробку моїх Персональних даних (які містяться в направленому в ПП " 1А-Інжиніринг "резюме), що включає в себе вчинення будь-яких дій та / або сукупності дій, пов'язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (розповсюдженням, реалізацією, перед ачей), знеособлення, знищенням моїх Персональних даних для мого працевлаштування.

Обсяг моїх Персональних даних, щодо яких здійснюється процес обробки моїх персональних даних і які можуть бути включені до бази персональних даних ПП "1А-Інжиніринг", визначається, як будь-яка інформація про мене, яка міститься в направленому в ПП "1А-Інжиніринг" резюме, стала відомою ПП "1А-Інжиніринг" при отриманні спрямованого мною резюме.

Надане мною згоду на обробку моїх персональних даних не вимагає здійснення ПП "1А-Інжиніринг" повідомлень про передачу моїх Персональних даних третім особам згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

Я підтверджую, що мені зрозумілі мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета обробки моїх персональних даних, в тому числі збору моїх Персональних даних. Я погоджуюся, що термін обробки моїх персональних даних - безстроковий.