Наші партнери

Корпорація Bray Controls International є одним з провідних світових виробників трубопровідної арматури, приводів для арматури і систем автоматики для трубопровідної арматури.
Продукція корпорації вже більше 25 років знаходить широке застосування в різних галузях промисловості по всьому світу. За цей час торгова марка «Bray» стала символом якості і надійності для споживачів арматури. Серед клієнтів корпорації найбільші виробники нафтового обладнання, металургійні і хімічні холдинги, найбільші інжинірингові компанії, підприємства енергетики та інфраструктури.

Арматурний завод PERSTA почав свою діяльність в 1946 році як дочірнє підприємство промислової групи Siepmann Industries з метою подальшого використання кованих деталей ливарного заводу Siepmann-Werke GmbH & Co. KG для виробництва продукції. Ковані деталі арматури є її великою перевагою, оскільки вона стає міцнішою і значно відрізняється за якістю з кришками і корпусами, виробленими з лиття.

PERSTA стала також випускати корпусу і кришки із сталевого литва високої якості і штампованої котельні стали для арматури великих діаметрів або на випадок вимоги спеціального матеріалу, коли кування не може впоратися з поставленим задачей.На протягом багатьох років PERSTA - провідний світовий виробник, процвітаючий розробник і надійний постачальник промислової трубопровідної арматури, виконаної з кованої, гарячекатаної листової і литої сталі.

На сьогодні Persta пропонує засувки, вентилі, зворотні клапани в діапазоні тиску PN від 10 до 630 бар і розмірів DN від 6 до 1200 мм.

Компанія PS Automation GmbH спеціалізується на виробництві неповно оборотних (чверть оборотних) і лінійних виконавчих механізмів (електроприводів) для трубопровідної арматури.

CONFLOW (Італія) виробник регулюючих клапанів і запірної трубопровідної арматури. Компанія була заснована в 1976 році, її продукція отримала застосування в багатьох країнах Європи і світу. Виробництво розташоване на півночі Італії, в околицях Мілана. Сідельні регулюючі клапани CONFLOW добре себе зарекомендували як в Європі, Азії та Америці так і в країнах СНД. Регулюючі клапани CONFLOW широко застосовуються для управління потоками пара, води, газів, нафтопродуктів, так і для управління іншими робочими середовищами.

Компанія I-Tork (Південна Корея) виробляє електроприводи для автоматизації управління трубопровідною арматурою. Асортимент компанії представлений переважно однооборотний електроприводами і засобами управління для електроприводів.

Компанія Micro Sensor (КНР) спеціалізується на розробці і виробництві засобів і систем вимірювання тиску. В асортименті компанії представлені: сенсори тиску, сенсори диференціального тиску, перетворювачі тиску від найпростіших рішень до інтелектуальних датчиків на базі мікропроцесорної техніки. Продукція компанії Micro Sensor добре себе зарекомендувала як на Українському так і на міжнародному ринку.

Шиберні ножові засувки, як стандартного виконання Ру10 / Ру16 так і спеціального виконання для високих тисків Пу100 і вище. Застосовуються як на складних робочих середовищах, шлами, пульпи, абразиви, так і на більш чистих робочих середовищах таких як вода, масла ...

Також компанія Zubi виробляє футеровані мембранні клапани і зворотні клапани.

IGATEC є інжинірингової фірмою, яка працює на міжнародному рівні. Уже понад 31 досвід в області автоматизації і будівництва промислових установок для фармацевтики, а також у хімічній і нафтохімічній промисловості.

Поряд з інжинірингом в електротехнічної галузі спектр послуг включає наливні установки і регенеративні енергії. На міжнародному ринку ІГАТЕК відноситься до провідних виробників, що пропонують комплектне будівництво установок.

З часу заснування в 1901 році W&T став одним з провідних виробників спеціальної регулюючої арматури для електростанцій.

  • РОУ, БРОУ
  • Енергетичні регулюючі клапани високого тиску для води і пара
  • Спеціальна енергетична регулююча арматура для води та пари

Spectron представляє різноманітне сімейство продуктів, що містить всі необхідні компоненти для широкого спектра газів і різних додатків.
Крім того, в виробничу програму Spectron входять системи контролю і сигналізації для обладнання подачі газу, а також системи очищення газу - для поліпшення або збереження чистоти газів.